HAKKIMIZDA

Dünümüz

2001 yılında Makine Mühendisi Melih Baran Kılıç tarafından ERBA MAKİNA LTD. ŞTİ. adıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren çelik konstrüksiyon üretim ve montaj, konveyör sistemleri, kırıcı ve öğütücü sistemler, kompleks makine sistemleri, filtrasyon ve havalandırma sistemleri yapmakta olan firmamız 2007 yılında başarılı bir büyüme ile MMM ERBA MAKİNA A.Ş. ismini almıştır. Kurucumuz Melih Baran Kılıç’ın dünya çapında pazarı olan alçı fabrikalarında yaptığı fabrika müdürlüğü görevi firmamızı toz alçı ve alçı plaka tesislerine yönelik üretim yapmaya yöneltmiştir. Toz alçı tesislerine kurulduğumuz günden bu yana mühendislik ve tasarım hizmeti veriyor olmamıza rağmen 2008 yılında üretime geçen ilk alçı plaka tesisimiz ile beraber çalışmalarımızın çoğunluğunu bu alana kaydırmış bulunmaktayız.

Bugünümüz

Kadrolu 20 beyaz yaka personel ile beraber toplam 57 kişilik bir personel sayısına sahip firmamızın Ankara/K.Kazan ilçesinde 6025 m2 kapalı alanı olan Bekir Kılıç Tesisleri bulunmaktadır. Firmamız Atatürk İlke ve İnkılaplarının aydınlattığı yolda Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş uygarlık ve ötesine taşımayı amaç edinmiştir.

Yarınımız

2017 itibari ile 17 yılı aşkın süredir üretip geliştirmiş olduğumuz sistemleri ve bu gelişimin devamlılığı ve sürekliliği için çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetinin şirket prensipleri arasında birinci sırada bulunduğu şirketimiz geleceği güncel teknoloji ve olanakları kullanarak insana hizmet idealleriyle kusursuz yapılandıracaktır.